Národné centrum zdravotníckych informácií denne monitoruje situáciu, prináša overené fakty o stave a prevencii v boji s koronavírusom a informuje cez svoje kanály a aplikácie odbornú aj širokú verejnosť.

K dispozícii je šikovná aplikácia s potrebnými informáciami o COVID-19

24.04.2020
Už nemusíte neustále sledovať aktuálne informácie v súvislosti s vývojom COVID-19 v médiách a na weboch a sociálnych sieťach. Aplikácia Moje ezdravie vás bude priebežne informovať a prinášať overené a presné informácie, ktoré potrebujete vedieť.

Národné centrum zdravotníckych informácií spustilo bezplatnú  aplikáciu pre občanov „Moje ezdravie“ a pokračuje v podpore zvyšovania informovanosti občanov v súvislosti s koronavírusom.

V aplikácii ľudia jednoduchým a prehľadným spôsobom získajú informácie o aktuálne platných nariadeniach a opatreniach štátu a relevantných inštitúcií. Postupne budú pribúdať dôležité informácie o postupoch a usmerneniach. ( Napr. ako sa správať po návrate zo zahraničia, prehľad otvorených prevádzok a služieb.) Tiež by mala obsahovať rôzne rady a tipy a pribudnú aj často kladené otázky a odpovede, ktoré sú vyberané z otázok smerovaných na infolinku NCZI.

Moje ezdravie obsahuje aj jednoduchý a prehľadný formulár, pomocou ktorého sa pacient môže objednať na vyšetrenie COVID-19.

Aktuálne dostupná verzia už obsahuje dôležité upozornenia a usmernenia a bude sa pribežne aktualizovať a dopĺňať. Na nový obsah upozornia notifikácie, takže budete mať vždy prehľad o tom, čo je nové. Môžete si ju zadarmo stiahnuť v App Store a Google Play.

Ďalšie články

COVID-19 u pacientov s hemofíliou a vrodenými krvácavými chorobami
29.04.2020
Viac...
Čo potrebujete vedieť, ak chcete požiadať o vyšetrenie na COVID – 19
19.05.2020
Viac...
Dôležité dáta a riešenia v čase koronavírusu
25.04.2020
Viac...
Zobraziť všetky články